{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Akce na víkend: Hradhouse, Mňága, Julián a Napoleon

Hradhouse 2004: Moravian Open Air Festival
Festival Hradhouse se koná od roku 1998 a je největším letním festivalem orientovaným na taneční scénu na Moravě. Začíná již dnes. Atmosféru festivalu dokresluje prostředí boskovického hradu. Letos poprvé se dramaturgie festivalu zaměřuje na živá vystoupení.
Hradhouse 2004: Moravian Open Air Festival

Fabrika club a Julian Záhorovský
Julian Záhorovský, jeden z finalistů soutěže Superstar, přijede v sobotu do letovického Fabrika clubu. Na narozeninové party klubu bude zpěvák rozdávat podpisy a chybět nebude ani u půlnočního krájení dortu. Večer začíná dnes ve 21.00 hodin.

Mňága a Žďorp v Býkovicích
Populární kapela z Valmezu Mňága a Žďorp zahraje v sobotu v Býkovicích. Koncert, na kterém nebudou chybět hity jako Hodinový hotel, Made in Valmez, Ne, teď ne! nebo Měsíc, začíná ve 20.00 hodin.

Dunajské tažení aneb Napoleon ve Sloupě
V sobotu 21. srpna 2004 se ve Sloupě uskuteční již druhé Setkání klubů vojenské historie. Celkem dvě stovky nadšenců z vojensko - historických klubů si tentokráte připomenou 195. výročí ustavení jednotek moravské hotovosti, které se jako součást rakouské armády účastnily dunajského tažení proti Napoleonovi v roce 1809.
Dunajské tažení aneb Napoleon ve Sloupě

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 20.8.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.