{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Hradhouse 2004: Moravian Open Air Festival

Festival Hradhouse se koná od roku 1998 a je největším letním festivalem orientovaným na taneční scénu na Moravě. V letech 1998-2000 se konal na středověkém hradě Buchlov u Uherského Hradiště, v roce 2001 se akce z kapacitních důvodů přesunula na prostornější lokalitu - na hrad v Boskovicích. Festival tak získal ideální polohu,která je snadno přístupná po dálnici D1 z Prahy i Slovenska stejně jako z Pardubicka i Severní Moravy.

Základním poznávacím rysem festivalu vždy bylo vyjímečné prostředí a neopakovatelná atmosféra. Originální je i dramaturgie, která se letos poprvé zaměřuje na živá vystoupení skupin na velkém dolním podiu, zatímco na horních podiích bude znít oblíbené techno a house music.

Vysoký standart ozvučení a světelných efektů zajišťuje jedna z nejlepších tuzemských firem - společnost Music Data, dekorace a grafické řešení reklamní kampaně má na starosti mladá brněnská designerská skupina 616. Pořadatelé akce - uherskohradišťská agentura Vichr a brněnská agentura Mersey se snaží každým rokem o další zdokonalení této akce, o které se již začíná s respektem mluvit i v zahraničí. Proto také na akci přijíždí každým rokem více návštěvníků.

Na festivalu vystoupila celá řada renomovaných světových DJs, například Belgičan Marco Bailey (2003), britští producenti Terry Francis (2000),Eddie Richards a Nils Hess (2002), londýnská hvězda z klubu Cream Djka Heaven (1999) a zakladatel anglického projektu Bronx Dogs Richard Sen (2001).

Přehled podií a účinkujících

Techno Cz Floor
Airfish (Vichr,CZ), Laura Level (Strobe,CZ), Hydrophonic (323,CZ), Monotype (Techno.CZ), Deepdance (Techno.CZ), Skipworker (G.Productions), Brian Sanhaji live (DE), Lucca (Acapulco,CZ), Chris Liebing (CLR,De), Chris Cowie (F1,GB), Michael Burian (JPA,CZ), Orbith (JPA,CZ)

Semtex Live stage
Liquid A, Pablo´s Majic Carpet (Mexico), Liquid A, Monkey Business, Liquid A, Skyline, Wychitawacs (21:10,SK), Pat Heart (FR), Dodo.man (Bajkonur,SK), Dan Cooley (Radio 1), Lillou, Marthen

Benson + Hedges Fabric Tent
Adam N (Fabric Ostrava), Er (Fabric Ostrava), Ringo (Fabric Ostrava), Molczik (Futurebeat,Plzeň) special guest, Ian Blond (Fabric Ostrava), Hyde (Fabric Ostrava), Miss Renny (Fabric Ostrava), Martin Gredner (Fabric Ostrava)

Shadowbox Stage
Cosmic Cube (Boskovice), Sweg (Shadowbox), Anakin (Shadowbox), Koogi (Shadowbox), Inspiral X62 (Dvoika.Troika), Therapist (VKC), Xmorph (Brno)

Solid Session Cafe
Don Juan, Animal F, Uibe, Marcco, Koala, Javas, Vik, Muzzy

Kompletní informace o festivalu naleznete na www.hradhouse.cz

Hradhouse 2004
Hradhouse 2004
Hradhouse 2004
Hradhouse 2004
Hradhouse 2004
Hradhouse 2004

linka


publikováno: 9.8.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.