{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Plné znění článku Mgr. Ivo Poláka - Logo se líbí - Monitor 6.8.2004

Pan Šrámek uveřejnil v minulém čísle Monitoru článek pod názvem "Logo se nelíbí", kde uvádí, co zase radnice vymyslela strašného pro prezentaci výročí města v příštím roce.

Musím naopak konstatovat, že téměř nikdo s kým jsem se na téma bavil, nehledal za tímto návrhem nějakou symboliku, nebo co jim chtěl autor říci, ale považovali je za zdařilé. Symboliku však lze také vnímat (záleží na tom jak kdo chce) jako zvedající radnici.

Taktéž jsem nezaznamenal do této chvíle ani jeden negativní (popřípadě však ani pozitivní) ohlas na jinak hojně využívaném internetovém diskuzním fóru města Blanska k této problematice. Pisatel však uvedl ve svém článku pouze část skutečnosti. Nebylo totiž zmíněno, že vytvořená loga jsou dvě (jedno opravdu se znakem města), která budou využívána v roce oslav v propagačních materiálech akcí k tomuto významného výročí.

Nevím, proč by mělo být paradoxní, že autor zmíněného loga je zároveň autorem oficiálního městského znaku. Naopak si myslím, že vytvoření loga ke 100. výročí bylo svěřeno do správných rukou.

Autor článku: Mgr. Ivo Polák, místostarosta Blanska

Zpět na článek: Místostarosta Polák zvedá blanenskou radnici

Ivo Polák
Mgr. Ivo Polák


publikováno: 9.8.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.