SEKR

Firma SEKR

  Naše firma, která sídlí v Blansku, se zaměřuje, na uspokojování potřeb a požadavků jak drobných zákazníků, tak i firem. Firma SEKR provádí montáž kuchyňských linek včetně doplňků a příslušenství, montáž vestavěných skříní bez omezení velikosti a dle přání zákazníka s otevíracími, posuvnými nebo skládacími dveřmi. Do těchto skříní montujeme výsuvné police, koše, věšáky, kravatníky apod. Dále montujeme kompletní interiéry bytů jako jsou předsíně, botníky, komody atd. Další činností naší firmy je montáž interiéru kanceláří, případně obchodů.
 Hlavním cílem naší firmy je maximální možná kvalita montáže za přijatelnou cenu a s tím související spokojenost zákazníka
  V případě zájmu zákazníka, na místě nejdříve zpracujeme návrh dle jeho požadavků, včetně cenové kalkulace a následně provedeme montáž. Zpracování návrhu provádíme zdarma. Montáž je pak provedena do tří až šesti týdnu dle typu a náročnosti.

Aktuální nabídka

  V současné době nabízíme speciální cenové programy pro novostavby(Písečná, Zborovce). Cena je tomto případě již od 6690 Kč/bm. Tato cena je včetně dopravy a montáže.
© SEKR 2004