{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Společenské a sportovní akce na tento týden

Na plný plyn Na plný plyn
29., 30. března 2004, 20.00 hod., kino Blansko
Rychlá závodní auta, rivalita, přátelství, láska. Automobilový závodník Michel Vaillant musí během rozhodujícího závodu zachránit svou rodinu, lásku i život. Scénárista a producent Luc Besson natáčel svůj nový hit v červnu 2002 během 24 hodin trvajícího legendárního závodu Le Mans.Vstupné 60 Kč.

Velikonoce Velikonoční prodejní výstava
1. - 9. dubna 2004, Galerie města Blanska
V prodeji budou kraslice, pletené žíly, perníky, tvarované pečivo, figurky ze šustí a skla, velikonoční zvyklosloví. Vystaveny budou práce ze soutěže "O nejkrásnější velikonoční motiv". Program: 1.4. - kraslice, 2.4. - paličkování, 4.4. - sklo, 5.4. - zdobené těsto, 6.4. - pomlázky, 7.4. - odlévání.

Kytarový koncert Kytarový koncert k 55. výročí založení ZUŠ Blansko
1. dubna 2004, 19.00 hod., ZUŠ Blansko
Vystoupí Karel Fleischlinger, Miloš Pernica, Zuzana Pernicová a Aleš Petržela. V programu zazní sóla, dua a kvarteta autorů Seixase, Viseého, Bacha, Giulianiho, Alberta, Lobose, Ponceho, Barroseho, Duarteho a Tesaře.
Vstupné 50 Kč v předprodeji, v místě 70 Kč.

Verona Verona - vystoupení hudební skupiny
2. dubna 2004, 21.00 hod., Pizzazz Blansko
Vystoupení letošního skokana roku v Českém slavíku. Duo Verona neboli Peter Fider a zpěvačka Markéta Jakšlová získali minulý týden za jejich druhé album Nejsi sám Zlatou desku.
Vstupné 99 Kč. 


Moravský kras Blanenský dobrodružný víkend s nočním výsadkem
2. - 4. dubna 2004, 18.00 hod., Moravský kras
Jedná se o druhý ročník společensko - adrenalinového setkání dobrodruhů, turistů a lidí kteří se rádi podělí nejen o své zážitky. Vyvrcholením setkání je noční procházka, která prověří orientační schopnosti a u některých i pud sebezáchovy. Celý víkend probíhá v Moravském krasu za každého počasí. Pořádá cestovatelské sdružení Nahoru - Dolu.

Sněženka Za sněženkou do krasu
3. dubna 2004, od 6.30 hod., TJ ČKD Blansko
Toužíte po zdravém vzduchu? Chcete poznat krásnou přírodu? To vše naleznete u 27. ročníku dálkového pochodu, který připravil OT Klub českých turistů TJ ČKD Blansko a TJ Obůrka. Pochod se jde za každého počasí. Prezentace a start je na hřišti TJ ČKD Blansko pro trasy 25, 35 a 50 km od 6.30 do 8.30 a pro trasu 10 km od 8.00 do 9.00 hod.

Košíková Lavimont Blansko - BSK České Budějovice
3. dubna 2004, 18.00 hod., hala ASK Blansko
Další z bojů blanenských basketbalistů ve skupině o udržení ve druhé lize. V této skupině hraje posledních šest týmů po základní části, z nichž nejhorší tři sestupují do nižší soutěže. Blanenští odehráli zatím dvě utkání, přičemž obě prohráli. Nejdříve v Olomouci 89:64, poté v Ostravě 89:81. Tuto bilanci mohou napravit již tuto sobotu v zápase s Českými Budějovicemi.


publikováno: 29.3.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.Sháníte lamelové rošty do vaší postele? Využujte lamelové rošty od českého výrobce..