{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Barman show na Kopečku: Žízeň uhasila Žlutá ponorka

Barman Show & Cocktail párty s živou hudbou

Taneční večer spojený s barmanskou show naplnil v pátek večer plnou kapacitu rájeckého penzionu Kopeček. Hlavním aktérem této show byl barmanský žonglér z českobudějovického cocktail baru Žlutá ponorka, jednoho z pěti nejlepších barů v České republice. Kromě akrobatického míchání drinků předvedl i Fire show, která vzbudila zasloužený aplaus. O hudební dobrovod tanečního večera se pak postaralo duo Tom Sawyer Band.

Žlutá ponorka

Žlutá ponorka je podle mnohých nejen nejlepším barem v Českých Budějovicích, ale i v celé republice. I kdyby to pravda nebyla, může se tento podnik pochlubit tím, že je nejpopulárnější u čtenářů časopisu Playboy. Patříte-li i vy k obdivovatelům barmanského umění, neměli byste tento bar opomenout. Mladí barmani v něm totiž předvádějí své žonglérské umění při míchání koktejlů takřka bez přestání. Další zajímavostí je, že u baru nenajdete tradiční barové židličky. Důvod je prostý. Hostů u baru je totiž příliš mnoho.

Mojito - nejoblíbenější koktejlový nápoj

Mojito

Mojito 1/2 limety, ledová tříšť, 4 cl třtinový rum,
2 cl Mojito mint Monin, soda max. 5 cl,
1 cl limetový džus, cukr 1 lžička,
několik listů máty, sklenice o obsahu 30 cl


Omyté a lehce rozemnuté mátové lístky vložíme do sklenice. Přidáme limetovou šťávu, cukr, rum a led. Přilijeme sodovou vodu. Lehce promícháme a ozdobíme snítkou máty.

Kdo si ho oblíbil?

Tento exkluzivní drink miloval například spisovatel Ernest Hemingway, který si ho ovšem dával připravit bez cukru. Jeho omamné vůni máty podlehl také agent 007 James Bond ve své poslední akci na záchranu světového míru.

Další akce v penzionu Kopeček:

8.-12.4. - velikonoční speciality
16.4. - taneční večer
Barman show
Barman show
Fire show
Fire show
Fire show

linkapublikováno: 27.3.2004