{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona 2. ročník Ulita Fest Blansko již v sobotu

Druhý ročník UlitaFestu je tady. Uskuteční se v sobotu 2. 12. v 18.00 hodin v Dělnickém domu. Vystoupí hned několik známých skupin z Blanska a okolí. Uslyšíte nejen folk, ale také rock, funky, jazz, pop...

2. ročník Ulita Fest Blansko

UF - folková skupina z Boskovic. Jmenují se vždy podle toho, kde hrají, letos UlitaFest zkráceně UF, počet jejích členů je vždy nejasný a nikdy nikdo 100% neví jestli doopravdy přijedou nebo si dělají srandu.

Chennel 2 - rocková kapela z Brna. Anglické i české texty, má to říz a má to šťávu.

Japka - říkají o sobě že hrají bigbeat, trochu folk, trochu jazz, trochu blues, trochu rock a jsou z Brna (právě natáčí CD).

Baklažán - kapela z Jevíčka a okolí. Hraje vlastní skladby na pomezí funky a jazzu. Loni vydal debutové CD - DLACHNIT BUDKA PUKNOUT a záruka na tento nosič a jeho obsah je 30 roků. Účastník i loňského UlitaFestu.

René z moštárny - spolek nadšenců pro blues a vše, co z něj vychází, z Letovic.

Devla drom - blanenské nej. Skvělá romská kapela co nemá v Blansku obdoby, natož konkurenci.

Go inside - rocková špička z Brna. Předkapela No name (sk) 19. 12. 2006 v Blansku.

Vstupné v místě 80 Kč a po 22. hodině 60 Kč, v předprodeji 70 Kč, v čajovně Ulita (B. Němcové 2a, Blansko - Út - Ne od 17.30 do 22.00 h) nebo v kanceláři Kulturního střediska města Blanska, Hybešova 1, Po-Pá od 8.00 do 16.00 h.

Velký výběr na baru, dobrý zvuk a pohodové lidičky - tak ty potkáte právě tam (a možná, ale možná, přijde už i Ježíšek).

Zvou: ULITA Blansko a KSMB

publikováno: 27.11.2006
Stavíme krby a krbová kamna s krbovými vložkami od výrobců dle výběru zákazníka.

Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.
plexi
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Jako správné švadlence by vám doma neměl chybět šicí stroj např. značky Janome, Brother nebo Husqvarna. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.