{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona MS 2006: Sestřelte si svého Materazziho

Deset minut před koncem prodloužení MS 2006 udeřil Zidane protihráče hlavou do hrudníku a byl vyloučen. Francie pak zápas ztratila v penaltovém rozstřelu. Materazzi později přiznal, že francouzského záložníka, který hrál poslední zápas kariéry, urazil. Hrajte za Zidana a zkuste si to také...

Stačí hrát pohybem a kliknutím pravým tlačítkem myši...

Od té doby se jen spekuluje, čím Materazzi protivníka vyprovokoval. Údajně mu měl říct, že je terorista.

To však Materazzi popřel. "To absolutně není pravda, teroristou jsem ho nenazval. Jsem ignorant, ani nevím, co to slovo znamená," citovala italského obránce agentura Reuters.

Přiznal však, že Zidana urazil. "Byl drzý, tak jsem ho urazil," řekl dvaatřicetiletý obránce Interu Milán v rozhovoru pro Gazzettu dello Sport.

Zdroj: Šoula


publikováno: 11.7.2006
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.Přijďte ochutnat dobré víno do vinného sklepu v Novém Šaldorfě.