{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko a Technika jdou do finále

O prvních finalistech druholigového play-off se rozhodlo už v nejkratším možném termínu. Na Moravě už ve středu postoupily do finále celky Techniky Brno a Aposu Blansko, v Čechách pak IHC Písek. Vítěz základní části, Technika Brno, sice s Orlovou od 12. minuty prohrávala, ale David Šebek hned za 58 vteřin vyrovnal. Vítězný a také postupový gól vstřelil Jiří Sedláček.

Zápas Šternberka s Blanskem byl více než 50 minut bezbrankový, pak se však s góly doslova roztrhl pytel. Za necelých 10 minut jich padlo pět! Gólem a dvěma přihrávkami se na klíčových gólech podílel Jaroslav Pazdera, který byl loni dokonce na čas přeložen do B-týmu Blanska. Dvakrát skóroval Leoš Horák.

Přehled výsledků (3. zápasy)

HC TJ Šternberk - HC Apos Blansko 1:4 (0:0, 0:0, 1:4)
Branky a nahrávky: 58. Kohút (J. Mikeš, A. Zima) - 51. L. Horák (J. Pazdera), 54. Hrůza (P. Látal, J. Pazdera), 55. J. Pazdera (L. Horák, Jílek), 57. L. Horák (J. Drábek).

VSK Technika Brno - HC Orlová 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. D. Šebek (Petlák), 26. J. Sedláček (P. Maxa, Haluza), 52. Malkus (Elsner) - 12. Jaško (Kaněra).

publikováno: 23.2.2006
HC Blansko
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte tu správnou zdravotní matraci? Zdravotní matrace pro klidný spánek najdete u nás ty pravé.V případe uspané kalizace pomůže firma STRÖER, provedeme kompletní čištění kanalizace.