{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona Blansko udolalo podruhé Šternberk

Druhými zápasy 2. kola play-off pokračovala třetí nejvyšší hokejová soutěž. Hokejisté Blanska vyválčili proti Šternberku už druhé vítězství, ale úspěch se nerodil lehce. Po dvou třetinách sice vedl Apos o dvě branky, ale posledních sedmi minutách Šternberk dvakrát snížil na rozdíl gólu a do poslední vteřiny bojoval o vyrovnání.

Technika splnila proti Orlové normu pěti branek na zápas. V první části třemi góly získala rozhodující náskok. Orlová sice bouřlivé 39. minutě během 22 vteřin snížila na rozdíl jediného gólu, ale za dalších 16 sekund Martin Malkus, posila Techniky z Olomouce, poslal Techniku znovu do bezpečnějšího dvoubrankového vedení.

Třetí zápasy sérií, které již mohou rozhodnout o prvních postupujících, se hrají ve středu.

Play-off 2.kolo

HC Apos Blansko - HC TJ Šternberk 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 1. Točík (Meixner), 20. J. Drábek, 25. J. Drábek (Beran), 55. P. Látal (Mífek) – 4. Jurák (J. Mikeš), 54. Poledna (Stříteský), 56. J. Mikeš. Stav série: 2:0.

HC Orlová - VSK Technika Brno 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Stránský (Jaško), 39. Grigar (J. Suchý) - 6. R. Hubáček (T. Burian), 7. P. Šebek (David), 13. R. Hubáček, 39. Malkus (Elsner), 51. T. Burián (D. Šebek). Stav série: 0:2.

publikováno: 21.2.2006