{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Muži znásilnili ženu, ta poté zemřela

Sexuální hrátky zakončené brutálním útokem. Tak podle obžaloby vyvrcholilo setkání dvou mužů a jedné ženy o loňských Velikonocích v Letovicích na Blanensku. Polomrtvou ženu odvezli záchranáři do nemocnice poté, co jí muži natlačili pivní láhve do tělních otvorů. Oběť sadomasochistické praktiky nepřežila.

Patnáctiletý trest za znásilnění provedené zvlášť brutálním způsobem hrozí jak dvaačtyřicetiletému Petru Ducháčkovi, tak o tři roky staršímu Miloslavu Skoupému. O život podle obžaloby připravili Ducháčkovu bývalou přítelkyni Marii. Jeden z obžalovaných nacpal oběti v jejím bytě v Letovicích na Blanensku do břicha dvě pivní láhve. Který z nich to byl, nyní posuzuje brněnský krajský soud.

" Žena byla v noci na 29. března o loňských Velikonocích pod vlivem alkoholu. Ducháček jí pak do pochvy natlačil dvě pivní láhve, které se dostaly až do břicha," uvedla v žalobě státní zástupkyně Vladimíra Novotná. Opilá žena podle prokurátorky utrpěla rozsáhlé poranění jater a střev.

Záchrannou službu údajně zavolal právě Ducháček. " V bytě jsme uviděli ženu, která byla celá nahá a nejevila známky života. Musela jsem ji resuscitovat a v kritickém stavu převézt do nemocnice," vypověděla lékařka z blanenské záchranky. Podle ní řekl Ducháček záchranářům, že s ní mluvil a až potom upadla do bezvědomí.

Přes okamžitou lékařskou péči a po několikahodinovém pobytu v nemocnici kvůli ztrátě několika litrů krve žena zemřela. " Obžalovaní využili její bezbrannosti a způsobili jí trestným činem smrt," zdůraznila žalobkyně.

V době činu měla podle výpočtů soudních znalců žena v sobě tolik alkoholu, že neměla představu, co se s ní děje. " Mohla mít až 3,69 promile alkoholu v krvi. Přesně to však stanovit nelze, protože dostala v nemocnici četné transfuze," upozornil soudní znalec.

Ducháček, který s obětí žil téměř jedenáct let, vinu na její smrti popíral. Tvrdí, že se k bývalé družce šel pouze vyspat a narazil tam na druhého obžalovaného. " Sexuální praktiky, ze kterých mě viní obžaloba, se mi hnusí a nemám je rád," hájil se Ducháček.

Další líčení bude pokračovat v polovině února. Soud čeká na zpracované výsledky testů na detektoru lži, které oba obžalovaní absolvovali v pražském kriminalistickém ústavu.

Zdroj: Rovnost - Brněnský deník

publikováno: 1.2.2006
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Jedete na dovolenou do Vranova nad Dyjí? Ubytujte se ve Vranově nad Dyjí a budete maximálně spokojeni. Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let.