{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Ostrov u Macochy: Výstava ochránců přírody

Na podzim r.2005 zahájil na Základní škole v Ostrově u Macochy činnost kroužek mladých ochránců přírody. Jeho aktivity jsou zaměřeny především na poznávání přírody a krasu v okolí obce a na zapojení žáků do samostatných přírodovědných projektů. Připravilo a zahájilo se mapování významných stromů v okolí obce, pečuje se o starý památný hloh u Císařské jeskyně atd.

Ve spolupráci s vedením školy byla 9.1.2006 instalována ve vestibulu výstava o činnosti Českého svazu ochránců přírody, která bude postupně doplňována o výsledky samostaných projektů členů krožku. Po dohodě s vedením školy je přístupná i pro veřejnost.

publikováno: 18.1.2006
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

My jsme oficiální zastoupení značky Subaru v Brně? Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.