{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko opět nezvládlo závěr

V neděli 11.12. začala nádstavbová část II. hokejové ligy. HC Blansko se utkalo se Šternberkem, bohužel bez bodového zisku.

Na Moravě byli stoprocentně úspěšní domácí. Technika Brno se dokázala vrátit na vedoucí pozici v tabulce. V téměř prázdném Rondu byli domácí jasně lepší a zopakovali výsledek z prvního vzájemného měření sil. Přerov sice vstřelil po více než třech hodinách strádání branku, ale v 51. minutě jí pouze Jan Kolář snižoval na 1:5. Tři branky domácích vstřelil útočník Jiří Sedláček. Nevysoký forvard se jimi probojoval do čela klubového kanadského bodování.

Pouze tři branky byly k vidění v Hodoníně, kde domácí porazili v poslední době velmi dobře hrající Velkou Bíteš 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 54. minutě Radek Šimeček. Stejným výsledkem skončil i duel mezi Šumperkem a Blanskem. Hosté vedli brankou Jiřího Mífka, ve třetí třetině ale nejprve v přesilovce Kamil Přibyla vyrovnal a čtyři minuty před koncem rozhodl o výhře Draků Kamil Dřímal.

Do sestavy Nového Jičína se vrátil vítkovický mladík Adam Červenka a velkou měrou se podílel na výhře nad Uničovem 4:2. Po dvou vyrovnaných třetinách skóroval v oslabení domácí junior Martin Toman a v poslední minutě, kdy hosté odvolali brankáře Šlupinu, přidal Červenka pět vteřin před koncem gól do prázdné branky. Nový Jičín poskočil na čtvrté místo tabulky.

SKUPINA VÝCHOD

HC Draci Šumperk - HC Apos Blansko 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 45. Přibyla (Martina, Antonovič), 56. Dřímal (Kučera) - 20. Mífek (Raška).

SHK Hodonín - HC Spartak Velká Bíteš 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Matušek (Zapletal), 54. Šimeček (Peš) - 24. Heča (Cakl)

TJ Gedos Nový Jičín - HC Uničov 4:2 (1:1, 1:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 7. Macháček (Červenka), 36. Glabazňa (Barna), 52. Toman, 60. Červenka (Barna) - 8. Jar. Skokan (Lhotský), 32. Lehečka (Koželuh).

VSK Technika Brno - HC Minor 2000 Přerov 6:2 (2:0, 3:0,1:2)
Branky a nahrávky: 12. Malkus (Habrovec, Cech), 13. Sedláček, 29. Benýšek (Kello), 34. Navrátil (Cech), 40. Sedláček (Malkus), 57. Sedláček (Haluza) - 51. Kolář (Vodička), 52. Smékal

publikováno: 12.12.2005