{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona Bobři otočili duel s Technikou

Ve středu pokračovala druhá hokejová liga, tentokrát byla mimořádně bohatá na góly. Mimořádný obrat předvedli hokejisté z Valašského Meziříčí, kteří proti Technice Brno ještě pět minut před koncem prohrávali o dvě branky, aby nakonec v prodloužení vyhráli. Blansko naopak zklamalo v závěru a v prodloužení ztratilo bod.

Nadšeni odcházeli domů fanoušci Bobrů z Valašského Meziříčí. Jejich miláčci teprve v čase 55:05 poprvé skórovali a snížili na 1:2. Pak však Michal Sladký 63 vteřin před koncem vyrovnal a ve 4. minutě prodloužení se Sladký stal hrdinou podruhé. V prodloužení také Hodonín zdolal Blansko, zápas rozhodl Tomáš Novák. Hattrick Petra Boháče pomohl k dalším bodům Kroměříži, která byla ještě nedávno beznadějně poslední. Poslední příčka Kroměříži zůstává, ale její pozice se výrazně zlepšila. Kroměříž porazila šumperské Draky 4:2. Gólem a přihrávkou obránce Jiří Prnkna přspěl k výhře Velké Bíteše nad Uničovem. Za Přerov se proti Gedosu Nový Jičín trefil i Josef Štraub.

Výsledky - skupina Východ:

SHK Hodonín - HC Apos Blansko 2:1 po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Pšurný (Hoza, P. Pokorný), 61. T. Novák (Hoza) - 26. P. Dvořák (P. Látal).

HK Kroměříž VTJ - HC Draci Šumperk 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. P. Boháč (M. Stejskal), 2. Kutiš (J. Vaněček), 10. P. Boháč (P. Marek), 46. P. Boháč (M. Stejskal) - 13. Z. Novosad (Petrák), 58. A. Holík.

HC Minor 2000 Přerov - TJ Gedos Nový Jičín 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 16. P. Smékal (Vodička), 21. Skopal (P. Smékal), 39. Štraub (Martinák), 59. Kočara (Pala), 60. Zavrtálek - 56. Cabanik (Kuděla).

HC TJ Šternberk - HC Orlová 6:3 (3:2, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 4. Jurák (F. Dvořák, Zima), 12. M. Šimek (Kohút), 20. Vích (J. Poledna), 21. Zima (Jurák), 27. F. Dvořák (Jurák), 60. M. Šimek (Zima) - 5. Jaško (Martiník), 7. Martiník (J. Kotásek), 56. J. Kotásek (Bavlšík).

TJ Bobři Valašské Meziříčí - VSK Technika Brno 3:2 po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 56. R. Vaněček (Glas), 59. Sladký (M. Blažek), 64. Sladký (Zrník) - 29. P. Jelínek (P. Šebek), 51. Malkus (Hladký).

HC Spartak Velká Bíteš - HC Uničov 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Sechovec (Dolníček), 30. Prkna (Cakl, Konečný), 56. Jaskula (Prkna) - 15. Baláž (Římský).

publikováno: 24.11.2005