{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko ztratilo body v závěru

Netradičně ve čtvrtek 17. listopadu čekalo druholigové hokejisty 17. kolo. Velmi strhující zápas viděla Velká Bíteš, která se prala o body s Blanskem. Radost z produktivity svých odchovanců či bývalých hráčů museli mít v Třebíči, vždyť se na jedné straně dvakrát prosadil David Dolníček, na druhé pak Štěpán Hrůza. Domácí celý zápas dotahovali náskok Blanska a nakonec se jim to šest vteřin před sirénou povedlo. Vzal to na sebe jako správný kapitán obránce Jiří Prkna, který ranou z pravé strany pod víko vyrovnal.

Hodonín potopily dva góly šumperského útočníka Radima Antonoviče, ten vítězný padl dokonce v oslabení. Orlová dovolila Přerovu na jeho ledě čestný úspěch až za stavu 6:0. Utkání zvratů se šťastným koncem pro domácí viděl Šternberk. Ten nad poslední Kroměříží vedl už po necelých třech minutách o dvě branky, ale hosté do konce třetiny vyrovnali a v prostřední části utekli do dvoubrankového náskoku. Domácí Pavel Hruška v 57. minutě vyrovnal a v prodloužení Erik Kohút zajistil druhý bod aktuálně druhému celku skupiny Východ.

Bobři z Valašského Meziříčí proti největšímu překvapení soutěže Uničovu prohrávali po dvou gólech Jaroslava Skokana v polovině zápasu už o dvě branky, ale Roman Vaněček ve 36.minutě vyrovnal a ve třetí třetině Valaši třemi góly rozhodli.

Výsledky - skupina Východ:

HC Spartak Velká Bíteš - HC Blansko 4:4 po prodl. (0:1, 1:1, 3:2 - 0:0) Branky a nahrávky: 24. Dolníček (Kozlík), 43. Dolníček, 47. Sechovec (J. Sklenář), 60. Prkna (Šimunek) – 13. P. Látal (Mífek), 23. P. Dvořák (Hrůza), 44. Hrůza (P. Látal), 53. L. Horák (Tesař).

SHK Hodonín - HC Draci Šumperk 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Antonovič, 24. Antonovič (R. Kučera, Martinka), 40. Martinka (R. Kučera).

HC Minor 2000 Přerov - HC Orlová 1:6 (0:2, 1:4, 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Brudný (Pala) – 4. Mi. Dvořák (Jaško), 11. Martiník, 22. Bavlšík (J. Kotásek, Pfeiler), 32. Kotala, 34. Kotala (Mintel), 37. Pfeiler (J. Kotásek, D. Tomášek).

HC TJ Šternberk - HK Kroměříž VTJ 5:4 po prodl. (2:2, 1:2, 1:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Dalloš (P. Marek), 3. Mikeš (Jurák, Stříteský), 39. Smolík (Kohút), 57. P. Hruška (Zima), 63. Kohút (L. Janeček) – 11. J. Blažek (M. Stejskal, Hlatký), 16. Hlatký, 23. Vybíral (Březík), 37. Stejskal (P. Boháč).

TJ Bobři Valašské Meziříčí – HC Uničov 6:3 (1:1, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 11. R. Vaněček (Vlach), 32. Vítoslavský (Sladký), 36. R. Vaněček (Glas), 48. D. Tesařík (Zrník), 54. M. Blažek (D. Tesařík), 56. Glas (Jaškin) – 11. Jar. Skokan (J. Vavrečka), 21. Jar. Skokan (Římský), 31. T. Lhotský.

VSK Technika Brno - TJ Gedos Nový Jičín 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Malkus (Hladký), 57. Kello (J. Sedláček), 58. Habrovec – 20.Kabeláč (Hubl), 29. Kabeláč (Krupník).

publikováno: 18.11.2005