{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Veselice: Běh na rozhlednu 2005

Na rozhledně na kopci Podvrší u Veselice pomalů končí pátá návštěvnická sezóna. Osadní výbor Veselice pořádá v sobotu 29. října 2005 k zakončení sezóny 3. ročník soutěže „Běh na rozhlednu Eurotelu“.

Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích: hoši a dívky 6 – 15 roků, ženy a muži. Prezentace pro dětské kategorie začíná v 7.30 hod. a končí v 8.30 hod. a pro dospělé se uskuteční v době od 10.30 hod. do 12 hod. Vlastní soutěž začíná kategorií dívky v 9 hod. Pro nejlepší ve všech kategoriích jsou připraveny diplomy, věcné ceny od pořadatelů a sponzorů.

Pořadatelé věří, že i letošní závod bude mít dobrou sportovní úrověň. Určitě k tomu opět přispěje i Marek Jarůšek z Veselice, vítěz dvou předešlých ročníků v kategorii muži, který se zúčastníl v letošním roce, jako člen reprezentace ČR v požárním sportu, dvou významných akcí – Světové hasičské olympiády CTIF 2005 v chorvatském Varaždinu a ME v Ostravě.

Po celý den bude v areálu rozhledny pro návštěvníky akce připraveno bohaté občerstvení, v provozu bude tradiční udírna. Aktuální informace o akci získají zájemci na adrese www.rozhledna.aktualne.cz.

publikováno: 23.10.2005
Marie Hynštová
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu. Hledáte tu správnou zdravotní matraci? Zdravotní matrace pro klidný spánek najdete u nás ty pravé.