{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Pecina podepsal memorandum s SOS

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina podepsal v pondělí 10. října 2005 Memorandum o spolupráci se Sdružením obrany spotřebitelů ČR (SOS). V zastoupení předsedy SOS Františka Lobovského podepsal toto memorandum místopředseda republikového výboru sdružení David Šmejkal.

"Právě podepsané memorandum má význam zejména pro zlepšení informovanosti antimonopolního úřadu i vzájemné informovanosti mezi ÚOHS a Sdružením obrany spotřebitelů. To, co si od podpisu memoranda slibujeme především je, že budeme mít daleko více kvalitnějších informací z odvětví, která nás zajímají z pohledu naší působnosti," konstatoval předseda ÚOHS Martin Pecina.

"Společné memorandum velice vítáme jako formální základ pro intenzivnější spolupráci s ÚOHS. V některých případech však je potřebné jít dál, a to až do legislativních úprav. Například se domníváme, že pokud nějaký podnik zneužívá své postavení na úkor spotřebitelů, pak by se neoprávněně získané zisky měly vrátit zpět spotřebitelům," uvedl Ing. David Šmejkal, místopředseda Republikového výboru SOS.

Odbor tisku a informací ÚOHS

publikováno: 10.10.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

V našem sortimentu najdete nepřeberné množství plotů pro vaše oplocení pozemků. Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..