{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Vlak srazil holčičku, ta později zemřela

Ve Spešově srazil nákladní vlak tříletou dívku. Těžce zraněnou ji do nemocnice transportoval vrtulník. Dítě ale při převozu do nemocnice zemřelo. U kolejiště si hrála se svou sestrou, projíždějící vlak ji zachytil a odhodil.

Nákladní vlak dítě srazil krátce po půl jedné odpoledne blízko železničního přejezdu. Vlak dívenku srazil několik set metrů od železniční stanice.

Zdravotníci pro těžce zraněnou dívku poslali vrtulník. "Tříletá dívka utrpěla těžká zranění a při převozu do nemocnice zemřela, řekla ČTK mluvčí Fakultní nemocnice Brno.

Přesné okolnosti nehody vyšetřují drážní inspektoři a policisté. Podle ČTK si dívka u kolejiště hrála se svou starší sestrou. Kolem projíždějící vlak ji zachytil a odhodil stupátkem železničního vagonu.

"Provoz na trati mezi Českou Třebovou a Brnem není zastaven," sdělil iDNES mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar. V místě vede dvoukolejná trať, vlaky mohou jezdit po jedné koleji.

Zdroj: IDnes

publikováno: 9.10.2005
Vlak
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.My jsme oficiální zastoupení značky Subaru v Brně?