{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Kulturní akce na tento týden

Antonio BanderasSpy Kids 3D - Game Over
15.,16. března 2004, 17.30 a 20.00 hod., kino Blansko
Nový americký hit pro děti i dospělé začína na filmovém plátně ve dvou dimenzích, ale pak se z něho stane atraktivní tří dimenzionální příběh. Opět se setkáte s rodinou špiónů Cortezových, vedenou otcem Gregoriem (Antonio Banderas). Rozřešení případu je však na jeho odvážných potomcích. Ke sledování filmu budete potřebovat speciální brýle, které dostanete se vstupenkou.
USA 2003, 89 min., vstupné 75 Kč

Josef LauferJosef Laufer, Hana Horecká a skupina Netto
17. března 2004, 19.30 hod., kino Blansko
Zpěvák, herec, ale také úspěšný textař, scénárista a choreograf Josef Laufer představí nový projekt ve stylu amerického country-popu, ve kterém jej doprovází zpěvačka Hana Horecká, posluchačům dobře známá z dob svého účinkování s kapelou Fešáci. Dvojici doprovází skupina Netto. V pořadu samozřejmě nebudou chybět ani staré známé hity, jako například Sbohem lásko, já jedu dál a další.
předprodej: Informační kancelář Blanka, vstupné 190 Kč

Momoka FusaJarní koncert - Momoka Fusa - klavír (Japonsko)
18. března 2004, 19.30 hod., obřadní síň, Rájec-Jestřebí
Momoka Fusa narozena v Yokohamě v roce 1978. Studovala na prestižní Senzoku Gakuen Music University s vynikajícími výsledky. Mezi její padagogy patří např. Kikudo Takeda, Kimihiko Kitajima či Yayomi Mikame. V roce 2000 se stala laureátkou mezinárodní soutěže klavírních duet v Japonsku Young artist piano contest. Koncertuje v Japonsku a na Dálném východě. Ve svém prvním evropském turné se představí v České republice s programem světového i českého repertoáru. Zazní zde ovšem také fantazie "Sakura - Sakura" od japonského skladatele Kouzaburou Hirai.

BarmanAmundsen Cup CUP 2004
19. března 2004, 10.00 - 18.00 hod., Městský klub, Blansko
Juniorská barmanská soutěž se v Blansku bude konat poprvé. Soutěžit se bude v kategoriích: nejlepší barman a barmanka, nejlepší nápoj, nejsympatičtější barman a barmanka, nejlepší název nápoje. Hlasování ve vedlejších kategoriích můžete ovlivnit i vy svými hlasy. Součástí programu bude i odpolední barmanská show pořádající školy SOŠ a SOU Obchodu a služeb Blansko-Obůrka, která začne v 17.00 hod. Součástí programu bude prezentace partnerů pořadatele, mezi kterými nechybí známí výrobci piva a vína a blanenské restaurace a bary.
Vstupné zdarma, míchání koktejlů pro veřejnost za zvýhodněné ceny.

Fest punk
20. března 2004, 19.00 hod., Sokolovna Boskovice
Hudební festival, vystoupí: E!E (Plnzeň), Fousatej hat (HB), Oka mžik (Boskovice), Zdravá výživa, Moles (Prostějov), My víme, ale neřeknem, před festivalem premiéra nového filmu Michala Grigy - Návrat pana Pazderky.

KarnevalDětský divadelní karneval
20. března 2004, 15.00 hod., Městský klub, Blansko
Zazpívají a zahrají sbory Gymnázia Blansko Perličky a Carmina, diskotéku bude uvádět DJ Bronislav Klein. Proběhnou soutěže o nejvtipnější, neoriginálnější, nejnápaditěší masku, zkrátka nej... masku a další. Budete pozváni do kouzelné zahrady a karnevalem vás budou provázet pohádkové bytosti.


7. Divadelní bál
20. března2004, 20.00 hod., Kulturní dům Jedovnice
Hraje skupina Classic, předtančení a další program v podání herců divadelního souboru Vlastimil.

Jarní Koncert
21. března2004, 18.00 hod., foyer Městského klubu Blansko
vystoupí:
Terezie Nečasová - soprán
Petr Pomkla - flétna
Jaroslava Michalíková - cembalo, klavír
Zazní skladby skladatelu A. Vivaldiho, J.S. Bacha, G.F.Händela, F.V. Míči, G.B.Pergolesiho, F.Bendy, F.Donjona, A. Dvořáka

publikováno: 15.3.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let. Výrobce zdravotních matrací Řešeto. To jsou zdravotní matrace pro Váš zdravý a klidný spánek