{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko: Právo v Extralize zachováno

Blansko Pokud by šlo vymazat pár týdnů z prostřední části sezony, blanenští baseballisté by se tomu určitě nebránili.

Extraligový klub Black Hill Blansko skvěle odstartoval v jarní části, ovšem postupně ve svých výkonech uvadal, až celou sezonu zakončil na nelichotivém sedmém, tedy předposledním místě tabulky. " Vliv na tom mělo množství zranění a náš postupně se tenčící kádr. Ke konci základní části jsem dokonce musel do hry posílat i několik juniorů," povzdechl si kouč Jaroslav Krejčíř.

O víkendu skončený barážový souboj s Lokomotivou Louny a hladké vítězství v sérii 3: 0 bylo pro blanenský tým už jen kosmetickým detailem. " Nebylo co řešit, soupeřovi pálkaři neměli proti zkušeným extraligovým nadhazovačům žádnou šanci. Louny bodovaly jen po našich chybách," zhodnotil propastný rozdíl mezi oběma kluby trenér Blanska.

Na účasti v baráži našel blanenský kouč jediné pozitivum. " Kluci si aspoň víc zahráli a už bez zbytečných nervů prodloužili sezonu," zakončil Krejčíř.

Zdroj: Rovnost

publikováno: 8.10.2005
Baseball
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Nabízíme Vám pohoštění a zároveň ubytování ve vinném sklepě na Jižní Moravě.Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.