{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Změny jízdních řádů regionálních linek se kvapem blíží

Změny jízdních řádů regionálních linek 28. března 2004
  K 28. březnu 2004 se připravují změny v jízdních řádech regionálních linek IDS JMK. Do jízdních řádů budou zahrnuty připomínky obcí i občanů, které společnost KORDIS JMK obdržela do konce února 2004. Nejedná se o změny velkého rozsahu, spíše dochází k doladění časové polohy některých spojů a k posílení dopravy ve směrech, kde se prokázala vysoká poptávka cestujících. Nové jízdní řády bude možné včas zakoupit a budou také k dispozici na www.idsjmk.cz

Jízdní řády neintegrovaných linek
  Nejdůležitější změny jsou provedeny v časových úpravách spojů, zejména návaznostech na vlakové přípoje, či přípoje bus na bus a zrušení poznámek omezujících vyloučení přepravy cestujících v tarifu MHD, což znamená, že na všech spojích v obvodu MHD bude možné využít tarif městské dopravy.
  Další úpravy jsou provedeny v posílení spojů.
  Na lince 710730 bude v úseku Blansko-Rájec-Jestřebí zaveden nový sp. v 7.20 do Rájce, který je posilový ke sp. v 7.00 do Boskovic a v 7.40 zpětný sp. do Blanska. Na lince 710781 bude přetrasován sp.18 přes Lysice, uspíšený tak, aby časová relace příjezdu byla stejná. Od 8.3. bude zaveden nový sp. 39 v úseku Blansko-Černá Hora s odjezdem ve 13.10 a sp.44 vedený zpět ve 13.40.
  Spoje jsou zavedeny za účelem odvozu žáků středních a odborných škol, ale jistě ho využijí i ostatní cestující.

Změny v prodeji jízdenek na poštách
  Jen připomínáme, že od 1. března 2004 dochází ke změně v prodeji jízdenek na poštách. Od tohoto data je na poštách možné koupit pouze předplatní jízdenky ve stejném sortimentu jako dosud - tedy jízdenky základní a zlevněné traťové a dvou, tří a čtyřzónové. Jednorázové jízdenky již pošty neprodávají. Doporučujeme je žádat u prodejců tisku nebo v jiných prodejnách.

Informace poskytl: IDS JMK, ČAD Blansko

publikováno: 11.3.2004