{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanenští basketbalisté budou bojovat o záchranu

Basketbalisté ASK porazili v posledním utkání základní části tým ze Sokolova drtivě 120:51. Tato výhra však již nemohla nic změnit na tom, že budou nadstavbovou část druhé ligy hrát ve skupině o udržení.

Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov

Utkání se Sokolovem mělo od začátku jasný průběh, po polovině zápasu byl stav 61:27. Skvělý výkon předvedly posily z prvoligového týmu Trigy Brno David Machač a Pavel Slezák. Především Slezák proměnil konec zápasu ve svou exhibici. Z blanenských hráčů mu v závěru utkání zdatně sekundoval úspěšnými trojbodovými pokusy Jan Lukáš.

Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov

Blansko, které mělo před víkendovými zápasy ještě teoretickou šanci na postup mezi nejlepších osm týmů soutěže, prohrálo sobotní duel s Litoměřicemi, čímž pro blanenské padla poslední naděj zahrát si play-off o postup do první ligy. Vítězství nad Sokolovem tak již přineslo cenné body do bojů o záchranu.

Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov Blansko x Sokolov

Místo play-off tedy čekají blanenské basketbalisty nepříjemné starosti se záchranou v druhé nejvyšší soutěži. Nadstavbovou část o udržení bude hrát poslední šest týmů po základní části. Z nich poslední tři sestupují do třetí ligy.


Tabulka po základní části:

1.Prostějov49
2.Kolín47
3.Vyšehrad45
4.Dejvice43
5.Plzeň40
6.Sadská40
7.Jihlava38
8.Litoměřice37
9.Olomouc36
10.Blansko36
11.České Budějovice36
12.Sokol pražský34
13.Ostrava33
14.Sokolov32

publikováno: 7.3.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Zabýváme se textilní výrobou oděvů. Naší specialitou je potisk triček a textilu.Hledáte vinný sklep na Znojemsku společně s ubytováním? Přijďte k nám a naše vína vám v našem vinném sklepě rozhodně zachutná.