{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Bobr je svině, tvrdí občané

Provokovat bobra se nevyplácí. Přesvědčili se o tom v pátek večer dva občané v Petrovicích. "Že má placatej ocas, to jsem věděl, ale že je to taková svině, o tom slyším poprvé," divil se jeden z petrovických občanů.

Páteční incident zastínil dohady o udělení čestného občanství prezidentovi české republiky Václavu Klausovi. Původně plánovaná petice občanů proti Klausovi se tak mění v nenávist vůči bobrovi. "Nechceme bobra!" hlásají transparenty občanů.

Přitom ve Sloupě, kde se bobr pouze proběhl, uvažují, že mu udělí čestné občanství. "No když v Blansku může být čestným občanem Klaus za to, že tam přijel jednou na návštěvu, může být u nás odměněn stejným titulem bobr, který u nás vyběhl z potoka a pokousal někoho až v Petrovicích," smějí se ve Sloupě.

Bobr
Bobr


publikováno: 30.4.2005
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.Hledáte tu správnou zdravotní matraci? Zdravotní matrace pro klidný spánek najdete u nás ty pravé.