{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Policie se zabývá podivnou peticí v nemocnici

Policie se již začala zabývat trestním oznámením Ilony Rybářové ředitelky blanenské nemocnice. Někdo totiž začal šířit dopis, který jménem konkrétních lékařů a sester pracujících na jednotce intenzivní péče žádá odvolání nové ředitelky. Je pod ní podepsáno 17 pracovníků nemocnice. Všichni ale tvrdí, že s podpisovou akcí nemají nic společného.

Po poradě s ředitelkou nemocnice se lékaři a sestry jmenovaní v dopise rozhodli podat trestní oznámení na neznámého pachatele pro poškozování cizích práv a pro pomluvu. Kriminalisté nyní zjišťují, zda se neznámý autor dokumentu nedopustil pomluvy a poškozování cizích práv.

K sepsání petice mohly jejího autora přimět nepopulární kroky, které Rybářová uskutečňuje. Loňské hospodaření nemocnice totiž skončilo schodkem 4,1 milionu korun. K jednomu z radikálních kroků patřilo i snížení mezd zaměstnancům nemocnice.

Ilona Rybářová nastoupila na místo ředitelky blanenské nemocnice v únoru. Ve funkci nahradila Ivana Kozáka. Z místa šéfa nemocnice byl odvolán kvůli jejímu neprůhlednému hospodaření. Případem se nyní zabývají policejní specialisté.

Ilona Rybářová


publikováno: 26.4.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Nezapomeňte na zastřešení bazénů. Jsme profesionálové co se týče zastřešení bazénů. Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.