{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Horkýže slíže zavítají v březnu do Blanska

Řadu koncertů v Česku nyní chystá slovenská kapela Horkýže slíže, která vyjíždí na turné nazvané Shanghaj Cola Tour. Na turné ji budou doprovázet slovenské numetalové formace Forma a Metropolis.

Kapela, která se tento týden svým fanouškům představila také během ceremoniálu udělování cen Deska roku Allianz 2004, vystoupí nejprve v pátek v pražském klubu Abaton na festivalu Zimní Rock for People. V Opavě zahraje 8. února, poté 10. února ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku a o den později v Třinci na Frýdecko-Místecku.

Koncert v Olomouci kapela naplánovala na 23. února, tento měsíc zahraje ještě v Ostravě, Prostějově a ve Frýdku-Místku. V březnu vystoupí ve Zlíně, Starém Městě u Uherského Hradiště a Hranicích na Moravě na Přerovsku; v Brně zahraje 17. března a sérii moravských koncertů ukončí o den později v Blansku.

Horkýže slíže vznikli v roce 1992 v Nitře. Debut V rámci noného vydali v roce 1996. Kapele zatím vyšlo sedm řadových alb, nejnovější Ritero Xaperle Bax loni.

Horkýže slíže


publikováno: 14.3.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Přijďte se k nám ubytovat, nabízíme levné ubytování na Znojemsku. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.