{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanenské oslavy a Superstar? Dohodnuto

Druhý díl soutěže Česko hledá Superstar zviditelnil Blansko více než Moravský kras. Blanenští radní proto neváhali ani minutu a nabídli úspěšnému Martinovi M. i hvězdnému Romanovi K. jako jedněm z mála místních umělců vystoupení při letošních oslavách.

Zatímco Martin M. postoupil v Superstar s písní od Robbieho Williamse do dalších bojů a ještě o něm určitě hodně uslyšíme, Roman K. se stal se svou předělávkou Dana Hůlky hvězdou už nyní.

Blesk: Dvacetiletý Roman s číslem 6299 se rozhodl trumfnout samotného Dana Hůlku s jeho draculovským hitem "Nespravedlivý Bůh". Text se naučit nestihl, tak proč by si ho nevzal s sebou na papírku? Ono to nějak dopadne!

A dopadlo. Porotci si zoufale zakrývali obličeje složkami, jen aby se hurónsky nesmáli "zpívajícímu" Romanovi přímo do obličeje. Než ho definitivně vypoklonkovali z místnosti, stihl nezničitelný Roman vyřídit pozdravy od babičky a sáhnout si na Gábinu Osvaldovou.


Hlavní oslavy 100 let od povýšení Blanska na město budou ve dnech 27. - 29. května 2005 v areálu blanenského zámku. A přestože nejznámější blanenská kapela U Lumíra měla své vystoupení slíbeno dopředu, jediný videoklip Romana K. jejich smluvený koncert ukončil.

"No jo, žijeme v mediální době. Dostat se do televize je více než vydat dvě alba," vzdychají si muzikanti. "Ale přejeme Romanovi hodně štěstí, hlas má dobrej. Kluky nabídnu alespoň jako doprovodnou kapelu," uvedl jeden z manažerů skupiny U Lumíra Vladimír Petlach.

Blesk: Hvězdná pěchota to zkouší znovu!
Hvězdná pěchota a postupující z Brna

Humorný pohled na všední život.


publikováno: 26.1.2005
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.