{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Města a obce mohou soutěžit o nejlepší webové stránky

Do konce ledna se mohou jihomoravská města a obce přihlásit do krajského kola celostátní soutěže o nejlepší internetovou stránku a elektronické služby s názvem Zlatý erb.

"Smyslem akce je přispět ke zkvalitnění informačních služeb poskytovaných veřejnou správou občanům," řekl ředitel krajského úřadu Jiří Crha. Podávání soutěžních návrhů končí 31. ledna ve 12:00.

Vloni byly v jihomoravském kole Zlatého erbu nejúspěšnější webové stránky Blanska a Mutěnic na Hodonínsku. Soutěží se ve třech kategoriích: o nejlepší webové stránky města, o nejlepší webové stránky obce a o nejlepší elektronické služby.

Letošní novinkou je také udílení zvláštní ceny ministra vnitra za nejlepší bezbariérový přístup na webové stránky, zvláštní ceny Asociace krajů za inovativní elektronickou službu a Cena veřejnosti.

Kritéria účasti v soutěži jsou zveřejněna na adrese zlatyerb.obce.cz.

V krajských kolech bude porota hodnotit především obsažnost, aktuálnost, výtvarné zpracování a přehlednost navigace, uvedl Crha.

Vítězové jednotlivých kategorií krajských kol postoupí do celostátního kola, které se uskuteční v dubnu. V něm se webové stránky podrobují například testu rychlosti vyhledávání vybraných informací nebo míře bezbariérové přístupnosti.

Organizátory sedmého ročníku soutěže je sdružení Zlatý erb, akce se koná pod záštitou ministerstva vnitra a Asociace krajů.

Radnice Blansko


publikováno: 18.1.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.