{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Vánoční volejbalový turnaj vyhrál tým Ostrova

Jak již se stalo tradicí, po vánočních svátcích se ve sportovní hale TJ ČKD Blansko sešli neregistrovaní volejbalisté a volejbalistky k již tradičnímu volejbalovému turnaji smíšených družstev.

Toho letošního 5. ročníku se zúčastnilo 11 týmů. Kromě pořádajícího TJ ČKD Blansko (ten měl v turnaji dvě družstva) to byly celky ASK Blansko, Orel Blansko, SK Blanzek Blansko, Voba Blansko, TJ Ostrov (obhájce loňského prvenství), Sokol Adamov, Sokol Rudice, Agro Kroměříž a Bobíci Brno.

Tyto týmy byly nalosovány do dvou skupin, kde se utkaly systémem každý s každým na dva hrané sety. Po maratónu téměř 30 zápasů byly skupiny dohrány a to s těmito výsledky. Ve skupině A beze ztráty setu zvítězilo pořádající ČKD A, o druhé postupové místo však byl boj až do posledního zápasu a nakonec se na něm s 6 body umístnilo B družstvo ČKD.

Ve skupině B byl suverénem celek Ostrova a také ten neztratil ani set, o druhém ve skupině rozhodoval při stejném počtu bodů vzájemný zápas mezi ASK Blansko a Brnem. Ten vyhráli blanenští a tak se do malého finále probojovali oni. Až na 4. místě skončil tým Agra Kroměříž - loni celkově stříbrný.

Vyvrcholením turnaje byly zápasy o konečné pořadí. V utkání o 3. místo se utkaly blanenské týmy ASK a ČKD, toto utkání skončilo výsledkem 2:0 pro tým ASK, který tak skončil na 3. místě. Finále turnaje přineslo třísetovou bitvu, kterou nakonec pro sebe rozhodli hráči Ostrova a po roce obhájili vítězství v tomto turnaji. Všechny duely s přehledem odřídila dvojice Ladislav Čepa a Štefan Pčola.

pořadí mužstvo
1. TJ Ostrov
2. ČKD Blansko
3. ASK Blansko
4. ČKD Blansko B
5. Bobíci, Rudice
7. Adamov, Agro
9. SK Blanzek, Orel
11. Voba

Dalším setkáním neregistrovaných volejbalistů v Blansku bude také již tradiční turnaj o Velikonoční vajíčko, který se tentokráte uskuteční s mezinárodní účastí v rámci oslav 100. let povýšení Blanska na město v neděli 27. března 2005.

Místo pro Vaši reklamu Příští program:
Sobota 8. ledna 9.00 hodin
Turnaj juniorů v hale ČKD Blanskopublikováno: 7.1.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.