{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Kráska krasu 2004 - finálové kolo

Právě začíná finálové kolo internetové soutěže Kráska krasu 2004! Svým hlasováním jste vybrali skutečně ty nejhezčí krásky, které se ve třech kolech premiérového ročníku naší soutěže objevily. Podpořte svou favoritku i ve finálovém kole! Neváhejte a dejte jí hlas. Právě ten Váš může rozhodnout. Nenechte svou Krásku prohrát!

Kráska krasu - klikni a hlasuj
Kráska krasu 2004 - klikni a hlasujSoutěž Kráska krasu 2004 pořádá regionální informační server Blanensko.info a fotograf Ing. Petr Novotný. Generálním partnerem je firma One. Hlavním partnerem je firma Excentric.

Šanci máte i vy! Pokud se chcete zúčastnit této soutěže, stačí zaslat vyplněný formulář. Preferujeme osobní kouzlo a inteligenci; omezení výšky, váhy a míry nejsou primárně stanoveny. Pokud se chcete stát partnerem soutěže jsou vám k dispozici informace. Neváhejte a kontaktujte naši redakci, třetí kolo již začalo!


publikováno: 4.1.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Vranovská přehrada nabízí nezapomenutelnou dovolenou, proto si vyberte to nejlepší ubytování na Vranovské přehradě. Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..