{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona PCS Blansko: Opravy počítačů bez čekání

Potřebujete opravit počítač, ale nechcete čekat? "Kdo si u nás koupil počítač a přinese ho na opravu, odnáší si ho hned zpátky," tvrdí Petr Meduna, vedoucí blanenské pobočky PCS. "A zajistíme to tak, že na celou dobu opravy vyměníme poškozenou či nefungující část přístroje, zapůjčíme mu totiž naši vlastní, a dáme mu počítač zpět do užívání."

To je vychytávka! Co říkáte? Servis firmy PCS je skutečně na úrovni. "Konkurence vám může prodat některé komponenty či celý počítač levněji, ale rozhodující pro zákazníky musí být i kvalita následného servisu. Stává se, že se na nás obracejí lidé, kteří zakoupili počítač u jiných blanenských nebo brněnských prodejců, a ti jim pak odmítli uplatnit záruku či se vůbec opravou zabývat," vysvětluje Meduna.

Aktuální nabídka:
Reprosoustava Genius za 3,500 Kč včetně DPH.

Více informací:
www.pcs.bk.cz

Adresa firmy:
Sukova 8, Blansko
tel.: 516 418 241
mobil: 608 823 107

Reprosoustava Genius


publikováno: 21.12.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu. Dovolená snů na Jižní Moravě? Jedině v penzionu na jižní moravě. Naše ubytování na Jižní Moravě je záruka klidné dovolené.