{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Volejbalistky nestačily na soupeřky z Pozořic

KP kadetky:

ČKD Blansko - Orel Pozořice 1:3, 1:3

Ve vůbec posledním zápase podzimní sezóny se v Blansku proti kadetkám představil celek z Pozořic. Soupeřky byly fyzicky zdatnější, nicméně domácí hráčky mohly zvítězit. Velkými výkyvy v průběhu celého utkání však získaly pokaždé pouze jeden set. Celkově jim tak patří po polovině soutěže poslední místo.

Vzhledem k tomu, že jako úplný nováček nastupovaly vždy proti daleko starším a zkušenějším družstvům jsme toto očekávaly. Ba naopak spoustu utkání ztrácela naše děvčata až v koncovkách a tak je zde naděje, že v odvetné části získají bodů více. Jako velký klad lze hodnotit poměrně široký kádr, který čítá téměř 20 děvčat.

pořadí mužstvo body
1. Junior A 36
2. KP Brno B 32
3. Vyškov 26
4. Tuřany 22
5. Blažovice 18
6. Letovice 16
7. Pozořice 14
8. Ivančice 12
9. DDM Brno C 8
10. Blansko 4

Místo pro Vaši reklamu Příští program:
Pondělí 27. prosince 9.00 hodin
Štěpánský turnaj smíšených družstev



publikováno: 14.12.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Firma STRÖER se specializuje na čištění kanalizace frézovací technikou a tlakovými vozy. Firma STRÖER zajistí čištění kanalizace a odpadu v Brně a Jihomoravském kraji.