{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Boskovice: Vánoční jarmark tradičních řemesel a výrobků

Přiblížit si atmosféru vánoc a zároveň koupit nějaký ten vánoční dárek mohou všichni, kteří navštíví vánoční jarmark tradičních řemesel a výrobků v Boskovicích. Letos se koná již posedmé. Jarmark začíná v pátek 10. a pokračuje v sobotu 11. prosince.

V pátek bude tržiště otevřeno od 9 hodin. V 10 hodin projde částí města historický průvod. Další slavnostní průvod s pochodněmi je připraven na páteční sedmnáctou hodinu. O hodinu později sehraje divadlo Studna z Českých Budějovic výpravnou vánoční cirkusovou hru "Byla cesta byla ušlapaná".

Jarmark bude průběžně zpestřovat šermířská skupina Grál, chybět nebude ani tradiční živý betlém. Vstup na jarmark je zdarma.

Páteční program - Masarykovo náměstí
9.00 hod. - otevření tržiště
10.00 hod. - historický průvod
17.00 hod. - slavnostní průvod s pochodněmi
18.00 hod. - "Byla cesta byla ušlapaná" - vánoční cirkusová feérie divadla Studna z Českých budějovic

Boskovice


publikováno: 9.12.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte-li výrobce matrací nebo zdravotních matrací, obraťte se na nás. Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.