{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko zakončilo základní část výhrou

Poslední kolo základní část druhé hokejové ligy nabídlo řadu soubojů s dramatickými zápletkami. Mohutně dotahoval Uničov ztrátu proti Novému Jičínu. V poslední třetině nastřílel čtyři branky, ale na body to nestačilo. Hodonín neudržel dvougólové vedení proti Prostějovu a nakonec prohrál 2:3, když vítěznou trefu zaznamenal Michal Vymazal. 44 vteřin před koncem prodloužení rozhodl o výhře Techniky v Kroměříži Patrik Weber. Velký tlak mělo v domácím prostředí Valašské Meziříčí proti Orlové, přesto necelé čtyři minuty před koncem rozhodl o výhře hostí Vít Stránský. Blansko si naopak poradilo s posledním Přerovem, na jehož ledě vyhrálo 4:1.

HC Minor 2000 Přerov - HC Apos Blansko 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)