{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Volby do senátu: Modrý pták nebo rudé třešně?

Druhé kolo senátních voleb se již přiblížilo. Už víte, zda půjdete volit a koho? KSČM už nemusí spoléhat pouze na svou voličskou základnu. Vedení blanenské ČSSD se totiž rozhodlo dát svůj hlas komunistům.

"Ve druhém kole dám svůj hlas Zuzce Rujbrové, protože se budu rozhodovat jako ve většině politických rozhodnutí tím, že volím menší zlo. Nepodporuji tím stranu, ale osobu jako takovou," prozradil Lubomír Toufar, kandidát vládní strany ČSSD.

Naopak reagoval Stanislav Kamba, kandidát koaličního partnera KDU-ČSL: "Vzhledem k tomu, že se Komunistická strana dosud neodprostila od své minulosti, to je diktatury, dá se podpořit pouze zástupce ODS. Budu proto volit pana Vlastimila Sehnala."

Vlastimil Sehnal
Starosta obce Lipůvka se narodil 27.2. 1959 v početné rodině dělníka. Vyučil se v oboru zemědělec - mechanizátor. Podnikat začal již v roce 1988. Složitý úděl živnostníka a podnikatele poznal na vlastní kůži. V roce 1990 byl poslancem Federálního shromáždění za Občanské fórum, poté se věnoval komunální politice. Je členem Výkonné rady ODS. Je ženatý, má tři děti a jednu malou vnučku.
Priority
• Stát nesmí živnostníky ždímat
• Hřiště místo drog


JUDr. Zuzka Rujbrová
Poslankyně a předsedkyně petičního výboru PS PČR se narodila 13. ledna 1951 v rodině vojenského důstojníka. V Brně absolvovala Právnickou fakultu University J. E. Purkyně. V roce 1981 se vdala, a poté se odstěhovala do Blanska, kde založila rodinu. Od roku 1975 byla předsedkyní senátu Městského soudu v Brně a od roku 1981 působila v téže funkci v Blansku. Je rozvedená a má jednu dceru.
Priority
• Poctivá práce v Senátu
• Předložení návrhu na zrušení Senátupublikováno: 11.11.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Výrobce zdravotních matrací Řešeto. To jsou zdravotní matrace pro Váš zdravý a klidný spánekHledáte vinný sklep na Znojemsku společně s ubytováním? Přijďte k nám a naše vína vám v našem vinném sklepě rozhodně zachutná.