{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Chcete změnu? Volte Xenu!

Komunisté cítí šanci uspět v našem regionu ve volbách do senátu. Proto před druhým kolem přitvrdili svou kampaň. Chcete změnu? Volte ženu! Nuda, zívačka, srabárna. Chcete změnu? Volte Xenu! Bomba, paráda. Jak prosté.

KSČM už nechce spoléhat pouze na svou tradičně poslušnou voličskou základnu. Jenže slogan pro 4% menšinu "Chcete změnu? Volte ženu!" nepřinesl očekávaný úspěch. Možná také proto, že se komunisté opět neoprostili od svých totalitních tendencí.

Proto se před druhým kolem rozhodli nenutit nikoho násilně ke změně orientace, ale pokusit se zaujmout mladší generaci oblíbeným teenagerským idolem. Už tak dost výrazně na propagačních letácích zužovaná Zuzka Rujbrová mění image.

"Staré voliče to neodradí. Ty mladé by to mohlo přitáhnout," svěřila se komunistická bojovnice o senátorské křeslo.

A co na to potenciální voliči? Vypadá líp jak Ester Ládová, shoduje se skupinka studentů Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, která pobaveně postává kolem nového blanenského billboardu. "Podle mě by v klidu vyhrála i Krásku krasu," tvrdí jeden z nich Lukáš Dlapa.

Chcete změnu? Volte Xenu!
Chcete změnu? Volte Xenu!

publikováno: 12.11.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Přijďte ochutnat dobré víno do vinného sklepu v Novém Šaldorfě. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.