{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Volejbaloví junioři ČKD Blansko poprvé vyhráli

KP junioři:

Sokol Střelice - ČKD Blansko 0:3 (-22,-18 ,-16), 0:3 (-19, -20, -23)

V dalším kole KP Juniorů nastoupili hráči ČKD na hřišti nováčka soutěže a po zásluze zvítězili. Svého soupeře převyšovali tentokrát zejména při hře na síti i dobrým příjmem i rozehrávkou. V zápasech se vystřídali všichni hráči. Mezi nejlepšími na jednotlivých postech byli vyhodnoceni nahrávač Vladek Hebelka a univerzál Jakub Kratochvíl.

V prvním utkání se začalo z obou stran opatrně, ale v polovině setu hráči ČKD díky dobrým blokům "uskočili" o 4 body a náskok už si udržovali až do konce setu. Obdobný průběh měl i druhý set, v jeho druhé polovině už se projevila převaha hostujícího celku.

V závěrečném setu nastoupil krátce po začátku na podání Ondra Šindelář a "šňůrou" dostal naše hráče do desetibodového vedení a tím bylo o výsledku třetího setu a tím i celého zápasu rozhodnuto. O výhře rozhodl celek ČKD kromě bloků i pestřejší hrou na síti a v závěru i útočným podáním.

Druhý zápas byl již jednoznačnou záležitostí hráčů hostujícího celku, kteří si útočným podáním a dobrou hrou na síti vypracovali dostatečný náskok. který pak v závěru setů umožnili, nacvičováním určitých herních variant, soupeři vždy snížit. Od druhého setu nastoupili v našem celku všichni z "lavičky" a svoji příležitost podtrhli dobrým a odpovědným výkonem, za který zaslouží pochvalu. V roli libera se v druhém zápase představil Ondra Šindelář a určitě nezklamal.

V dalším kole se naši hráči utkají na domácím hřišti v okresním derby s celkem Boskovic. Hraje se 20. listopadu 2004 ve sportovní hale TJ ČKD, první zápas začíná v 10,00 hodin.

pořadí mužstvo body
1. Znojmo 12
2. Vyškov 12
3. Tišnov 12
4. Ivančice 8
5. Lok.-Ing. B (KTI) 8
6. Blansko 5
7. Boskovice 1
8. Střelice 0

KP juniorky:

ČKD Blansko - ŠSK Šlapanice 1:3, 0:3

V důležitém utkání juniorek o 4. místo průběžné tabulky se v Blansku představily hosté ze ŠSK Šlapanice. V prvním utkání byly vyrovnané první 2 sety , ale pak již dominovaly o něco starší a zkušenější hráčky soupeře. Soupeř byl úspěšnější v útoku a hrál ve větší herní pohodě. Ani v odpolední odvetě se domácím nevedlo podle představ trenérů a hostující hráčky si tak zaslouženě odvezly z naší haly 4 body.

pořadí mužstvo body
1. MU Brno 16
2. ŠSK Šlapanice 12
3. DDM Brno 12
4. Šlapanice 11
5. Blansko 8
6. Kuřim 4
7. Jehnice 4
8. Vyškov 2

KP kadetky:

Slovan Ivančice - ČKD Blansko 3:2 (-23,19,-14,17,12), 3:0 (15,19,6)

Našim kadetkám se podařilo zbavit se nováčkovského komplexu a získat do tabulky první v Ivančicích získat první bod do tabulky za dva vyhrané sety v prvním zápase .Děvčata se oproti minulým zápasům zlepšila v servisu i příjmu a hned se to projevilo na vyrovnané hře v prvním zápase. Vítězství soupeře bylo jen velmi těsné a tento úspěch dodal našemu družstvu velký kus sebevědomí do dalších zápasů. Je třeba zde znovu zdůraznit, že se jedná o děvčata, která vůbec poprvé ve svojí sportovní kariéře startují v jakékoliv mistrovské soutěži.

Příští program:
Sobota 20.11. v 10:00 ČKD - Boskovice (KP junioři)
Sobota 20.11. v 10:00 ČKD - Sokol Šlapanice (KP juniorky)
Neděle 14.11. v 10:00 ČKD - Blažovice (KP kadetky)

Místo pro Vaši reklamu


publikováno: 9.11.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..Vranovská přehrada nabízí nezapomenutelnou dovolenou, proto si vyberte to nejlepší ubytování na Vranovské přehradě.