{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Dopravních nehod přibývá. Na vině je náledí a mikrospánek

Stručná vizitka dopravních nehod na Blanensku. Pátek: srážka osobního automobilu s nákladním vozem u Novohradského tunelu. Výsledek: Jeden mrtvý mladík z Černé Hory a vážně zraněná dívka z Ráječka. Příčina: Nepřiměřená rychlost stavu vozovky + náledí.

Pondělí: Čelní střet dodávky se Seatem u Krhova. Výsledek: Jeden mrtvý a 7 vážně zraněných + na tři hodiny zablokovaná silnice I/43 Brno - Svitavy. Příčina: Kolizi zřejmě zavinil mikrospánek. Nehoda se stala kolem páté hodiny ráno. Řidič dodávky vjel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím osobním automobilem značky Seat.

Ilustrační foto


publikováno: 8.11.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.Ubytování v penzionu okr. Znojmo a klidném prostředí pro vaši dovolenou. Nabízíme levné ubytování na Znojemsku za nízké ceny.