{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Kráska krasu 2004 - 3. kolo

Právě začíná třetí kolo internetové soutěže Kráska krasu 2004! Ve druhém kole došlo neuvěřitelných 3168 hlasů. Vítězné krásky opravdu stojí zato. Soutěžící ve třetím kole překonávají všechna očekávání. Tak neváhejte. Vyberte si svou favoritku a dejte jí hlas. Právě ten Váš může rozhodnout. Tak nenechte svou Krásku prohrát!

Kráska krasu - klikni a hlasuj
Kráska krasu 2004 - klikni a hlasujSoutěž Kráska krasu 2004 pořádá regionální informační server Blanensko.info a fotograf Ing. Petr Novotný. Generálním partnerem je firma One. Hlavním partnerem je firma Excentric.

Šanci máte i vy! Pokud se chcete zúčastnit této soutěže, stačí zaslat vyplněný formulář. Preferujeme osobní kouzlo a inteligenci; omezení výšky, váhy a míry nejsou primárně stanoveny. Pokud se chcete stát partnerem soutěže jsou vám k dispozici informace. Neváhejte a kontaktujte naši redakci, třetí kolo již začalo!


publikováno: 3.11.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Nabízíme zdvihací techniku v podobě jeřábů, mostových jeřábu nebo například kladkostroje. Ubytování v penzionu okr. Znojmo a klidném prostředí pro vaši dovolenou. Nabízíme levné ubytování na Znojemsku za nízké ceny.