{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Juniorům ČKD Blansko se zatím nedaří

KP junioři:

ČKD Blansko - Vyškov 0:3 (-23, -13, -19), 1:3 (-16, 21, -16, -19)

Omlazený domácí celek utkal s favorizovaným Vyškovem. Hned v úvodním setu se našim hráčům podařilo útočným podáním zatlačit soupeře a udržovali si malý náskok. V koncovce však vlastní chyby rozhodly o výhře hostujícího celku.

Druhý set již byl jednoznačnou záležitostí hráčů Vyškova a také třetí set nakonec patřil hostům. Z domácích hráčů byl nejlepším nahrávačem utkání vyhodnocen Vladek Hebelka.

V druhém zápase nastoupili v prvním setu hráči, kteří tvořili v minulé sezóně základ žákovského celku. I přes snahu a dobrou hru v poli nestačili na hostující tým zejména při hře na síti.

Ve druhém setu se hrál výborný volejbal. Bojovností a zlepšeným útokem dotáhl náš celek set do vítězného konce. Ve třetím setu si však dokázali hosté utvořit náskok, který si udržoval až do konce.

V závěrečném setu se domácím již nedařilo a po zapojení hráčů z lavičky hladce prohráli. Nejlepším smečařem druhého zápasu byl vyhlášen Roman Flek z domácího družstva.

I přes porážky podal náš celek dobrý výkon a ve srovnání s prvním dvojzápasem v Ivančicích došlo k výraznému zlepšení ve všech herních činnostech, zejména při příjmu a hře v poli.

Slabinou zatím zůstává útok středem hřiště, kde má náš celek zatím největší rezervy. Mimo vyhodnocených hráčů odvedl dobrý výkon "universal" Jakub Kratochvíl a pochvalu zaslouží i "libero" Jan Bouda.

Tišnov - ČKD Blansko 3:2 (17, -27, -20, 27, 11), 3:1 (-22, 19, 23, 18)

Po průměrném výkonu se juniorům ČKD ani ve třetím dvojkole nepodařilo zvítězit. Nejlepším hráčem byl kapitán družstva Jakub Kratochvíl, ostatní svými výkony zaostali. Slabinou byl nedůrazný útok středem hřiště a tentokrát i nedůrazné a často zkažené podání.

pořadí mužstvo body
1. Vyškov 12
2. Ivančice 8
3. Tišnov 8
4. Znojmo 4
5. Lok.-Ing. B (KTI) 4
6. Blansko 1
7. Boskovice 1
8. Střelice 0

Sobota 6.11.
10:00 ČKD Blansko – ŠSK Šlapanice (KP juniorky)

Lubomír Toufar


publikováno: 2.11.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.