{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Hazard s financemi nemocnice se stal Kozákovi osudný

Odvolání ředitele blanenské nemocnice Ivana Kozáka po pár dnech vyšumělo. Tak to tedy ne. Jaký může být důvod odvolat ředitele prosperujícího podniku? Ale popořádku. Bylo nebylo. No asi spíš bylo.

Byl tedy jeden úspěšný ředitel, který byl neobyčejně oblíbený mezi zaměstnanci svého podniku. To u takového kolosu jako je nemocnice nebývá zvykem.

Tak tenhle ředitel měl jistě hodně nepřátel. Zejména, když čas od času upravoval ceny pronájmu soukromým lékařům, kterých je plné místní zastupitelstvo.

Když přežil i tohle, myslel si, že má vyhráno. Tak přešel soutěžit na jiné pole. Ovšem odhodlal se k velmi riskantnímu podniku. Červená nebo černá? Sudá nebo lichá?

To je jedno. Já to neplatím.

Tak tohle by bavilo každého. K jeho dobru je nutné dodat, že v případě neúspěchu vždy vše do puntíku vrátil.

Jenže i zdi mají uši. Někdo má samozřejmě ke stěnám ředitelovi kanceláře blíže než ostatní. V tomto případě ten někdo použil hrneček místo na kávu na odposlech. A jak velí občanská poslušnost, podělil se o to prostřednictvím anonymu s ostatními.

Místní páni a dámy radní udělali z pana ředitele pana "nadbytečného". Nicméně padák jako padák. S odstupným se dá jistě taky povyrazit.

Nejlépe v blízkých Boskovicích, kam se zřejmě odvolaný hazardér přestěhuje. Škoda. S blanenskou nemocnicí to uměl.

Ivan Kozák to uměl roztočit
Ruleta se točí sama
Ruleta se točí sama


publikováno: 5.11.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.