{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Velikonoční jarmark na rozhledně

Rozhlednu na kopci Podvrší u Veselice čeká letos již čtvrtá turistická sezóna, která bude oficiálně zahájena v sobotu 10.dubna. Na tento den připravuje obec Veselice Velikonoční jarmark.

Vedle bohatého výběru občerstvení, včetně tradiční udírny, se budou i letos přímo v areálu rozhledny prodávat produkty tradičních řemesel - keramika, výrobky ze dřeva, včelí produkty, perníkářské zboží a další produkty tradičních řemesel.

Rozhledna Rozhledna Rozhledna

Pořadatelé nabízejí ještě několik volných míst prodejcům, jejichž sortiment je vyráběn tradičními technologiemi. Zájemci se mohou hlásit na čísle 724/177023. Snahou pořadatelů této akce je představit veřejnosti bohatý výběr hezkých a zdravých výrobků šikovných rukou z regionu.

Rozhledna Rozhledna Rozhledna

Návštěvníci akce si budou moci zakoupit i dvě z novinek, které rozšíří v letošním roce sortiment zboží prodavaného na rozhledně. Vedle keramiky, která měla premiéru právě na loňském jarmarku, se jedná o dřevěné pohlednice s motivem rozhledny. Novinkou bude také nová mapa cyklotras regionu Moravský kras v měřítku 1:25000. Více naleznete na http://www.rozhledna.aktualne.cz

publikováno: 2.3.2004