{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Zelenej Bart zničí kino v Blansku

V pátek 22. října 2004 v 19 hodin se uskuteční v kině Blansko zábavný pořad pod názvem DVTV uvádí: Na vlastní nebezpečí aneb Martin Dejdar a Petr Vacek live.

Živé vysílání soukromé televizní společnosti DVTV, pojmenované po majitelích, ředitelích a hlavních protagonistech Martinu Dejdarovi a Petru Vackovi. Vše v přímém přenosu. Uvidíte a uslyšíte mnoho dalších slavných osobností, aniž by byly přítomny. V rámci vysílání proběhne i hudební hitparáda a soutěž o zajímavé ceny.

Pořádá Kulturní středisko města Blanska. Vstupenky si také můžete zakoupit v předprodeji a to v Informační kanceláři Blanka.

Na vlastní nebezpečí


publikováno: 15.10.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte-li velký a silný vůz, tak rozhodně sáhněte po Toyotě Land Cruiser. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.