{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Referendum v Brně: Stěhovat nádraží, nebo ne?

O nás, bez nás. Tak nějak si může připadat patnáct tisíc lidí, kteří pravidelně přijíždí do Brna za prací vlakem. V referendu, které rozhodne o budoucí poloze nádraží totiž budou rozhodovat pouze obyvatelé Brna. A jaké je vůbec plné znění otázky?

Souhlasíte s tím, aby město Brno v samostatné působnosti podniklo všechny kroky k modernizaci železniční stanice Brno-hlavní nádraží ve stávající poloze podél ulice Nádražní?

Co vy na to? Jste-li pro přesun nádraží, hlasujte NE. A opačně. Takovou formulaci otázky si prý vynutil zákon o místním referendu.

Referendum, které bude v sobotu od 8:00 do 16:00, bude závazné pouze v případě, že se k hlasovacím urnám dostaví alespoň padesát procent oprávněných voličů.

Ale, když už prošla hlasováním do dalšího kola Miliónového páru Ester Ládová alias Sophia Trabajan, může projít i přesun brněnského nádraží. Obojí jsou to skvělé projekty, pro které stojí zato hlasovat. Ale vy máte možnost dát hlas pouze Ester.

Bez ohledu na výsledek referenda se máme na co těšit. V každém případě nás totiž bude čekat řada výluk a omezení na železnici.

Více informací:
www.brno.cz
www.nadrazivcentru.cz
nadrazibrno.ecn.cz
www.stavebni-forum.cz
www.milionovypar.cz
Ester Ládová lže

Vlakové nádraží v Brně
Vlakové nádraží v Brně
Ester Ládová alias Sophia Trabajan Hlasujte pro Ester:
SMS číslo: 909 06 09
tvar SMS: MP Z 3publikováno: 8.10.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.