{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko prohrálo s Novým Jičínem i druhý zápas

Hokejistům Blanska se nepodařilo vrátit Novému Jičínu porážku z prvního zápasu a prohrává v semifinálové sérii již 0:2.

I v druhém utkání této série bylo Blansko aktivnější a vytvořilo si více šancí, opět však bylo potrestáno za nedostatečný důraz v koncovce. V první třetině, která skončila bez branek, spálili své šance Šlapanský, Drábek a Jaroslav Smolík. Podobně jako v prvním duelu, měli i tentokrát možnost nájezdu dvou útočníků na jednoho obránce Drábek s Bělohlávkem, i tentokrát své akce překombinovali. Při protiútocích Nového Jičína se několika obranými zákroky blýskl blanenský Beran.

HCxJičín HCxJičín HCxJičín

Ve druhé třetině opět nezakončili svou kombinaci gólem Drábek s Bělohlávkem. Poté přišlo několik vyloučení. Nový Jičín jich dokázal využít dokonale. Nejprve ve vlastním oslabení, a poté také v přesilové hře. V obou případech byl úspěšným střelcem novojičínský Brynecký, poprvé mu asistoval Černý, podruhé Tesařík. Také Blansko využilo zásluhou Cakla přesilovou hru, byl to však první a zároveň poslední gól blanenských v zápase.

HCxJičín HCxJičín HCxJičín

Ve třetí třetině musel několikrát řešit nebezpečné akce domácích Žurek, který držel pro Blansko nadějný stav. Osm minut před koncem utkání se mohli hráči Nového Jičína radovat ze třetí branky z hole Bádala. Na tento gól už blanenští odpověď nenašli a prohráli i druhé utkání. K postupu do finále druhé ligy tak musí vyhrát tři utkání v řadě.


TJ Nový Jičín - HC Blansko 3:1 (0:0,2:1,1:0)

1:0 - Brynecký (Černý)
2:0 - Brynecký (Tesařík)
2:1 - Cakl
3:1 - Bádal (Jakubů)


Další výsledky play-off:

Hvězda - Ostrava 3:2, stav série 1:1


Další utkání se hraje v Blansku 23.února v 18:00

Foto: Jan Kříž, Lukáš Dlapa

publikováno: 22.2.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Nezapomínejte na své blízké, pošlete jim přání k narozeninám. Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let.