{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona Blansko prohrálo s Novým Jičínem i druhý zápas

Hokejistům Blanska se nepodařilo vrátit Novému Jičínu porážku z prvního zápasu a prohrává v semifinálové sérii již 0:2.

I v druhém utkání této série bylo Blansko aktivnější a vytvořilo si více šancí, opět však bylo potrestáno za nedostatečný důraz v koncovce. V první třetině, která skončila bez branek, spálili své šance Šlapanský, Drábek a Jaroslav Smolík. Podobně jako v prvním duelu, měli i tentokrát možnost nájezdu dvou útočníků na jednoho obránce Drábek s Bělohlávkem, i tentokrát své akce překombinovali. Při protiútocích Nového Jičína se několika obranými zákroky blýskl blanenský Beran.

HCxJičín HCxJičín HCxJičín

Ve druhé třetině opět nezakončili svou kombinaci gólem Drábek s Bělohlávkem. Poté přišlo několik vyloučení. Nový Jičín jich dokázal využít dokonale. Nejprve ve vlastním oslabení, a poté také v přesilové hře. V obou případech byl úspěšným střelcem novojičínský Brynecký, poprvé mu asistoval Černý, podruhé Tesařík. Také Blansko využilo zásluhou Cakla přesilovou hru, byl to však první a zároveň poslední gól blanenských v zápase.

Ve třetí třetině musel několikrát řešit nebezpečné akce domácích Žurek, který držel pro Blansko nadějný stav. Osm minut před koncem utkání se mohli hráči Nového Jičína radovat ze třetí branky z hole Bádala. Na tento gól už blanenští odpověď nenašli a prohráli i druhé utkání. K postupu do finále druhé ligy tak musí vyhrát tři utkání v řadě.

TJ Nový Jičín - HC Blansko 3:1 (0:0,2:1,1:0)

1:0 - Brynecký (Černý)
2:0 - Brynecký (Tesařík)