{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Streetballový turnaj Street4street

Na letošním podzimním blanenském streetballovém klání při ZŠ Dvorská se utkala především místní družstva. V mladší kategorii (mládež do 16 let a ženy) poměřily síly 3 týmy, ve starší pak 8. Celkový počet hráčů i přes pěkné slunečné počasí nedosáhl ani poloviny z května, přesto se bylo na co dívat.

Ve starší kategorii zvítězili přesně střílející Diarrhoea (Kisela, Ševčík…), kteří ve finále přehráli tým Creatorium (Nedomová, Komínek S., Charvát). Třetí místo vybojovali No points nad Loosers.

V mladší kategorii se obhájce titulu z května Martin Loukota nedočkal vítězství, jeho tým Skáčeme a dovádíme (Loukota, Vylíčil, Lysoněk) ve finálovém klání podlehl sehranému dámskému družstvu Squasháci (Lakotová, Vašková, Štoudková). Toto finále přineslo krásnou a vyrovnanou hru, vítězství holek bylo zasloužené: přesná střelba, sehrannost, výpomoc v obraně… Třetí místo patří týmu z Rájce - STR Junior (Jordánek, Zavřel, Žédek).

Proběhly i 2 doprovodné soutěže. Nejlepším trojkařem podzimního turnaje STREET4STREET se stal Jan Ševčík (Diarrhoea), druhým skončil Vosák. 3 místo si může připsat dalších 5 střelců (Komínek J., Fořtík, Vašek, Loukota, Štoudková). Soutěž v dalekostřelci vyhrál Michal Tutko (No points), který skóroval téměř od poloviny hřiště, druhý byl Petr Lysoněk a 3. místo si vystřelil Pavel Nehyba (Tragic kingdom).

Přístí turnaj S4S se plánuje opět na poslední neděli v květnu – více informací naleznete na domovské stránce S4S.

STREET4STREET STREET4STREET STREET4STREET


publikováno: 28.9.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Přijďte si k nám pořídit šicí stroj za výhodných podmínek. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.