{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona The Backwards navodí atmosféru éry Brouků

  Atmosféru koncertu jedné z nejslavnějších kapel všech dob si mohou vychutnat všichni, kdo ve čtvrtek 7. října vyrazí do blanenského kina. Slovenští The Backwards jsou kapelou, která patří k nejlepším Beatles revivalům světa, což potvrdili už dvakrát vítězstvím na prestižním Beatlefestu v New Yorku.

  Košická skupina začala svou kariéru v roce 1995 původní tvorbou a až postupně začala hrát skladby Beatles. Skutečný raketový start jejich kariéry ovšem znamenalo až vítězství na již zmíněném Beatlefestu v New Yorku roku 1998 v konkurenci 35 kapel. Po návratu začali The Backwards koncertovat velmi často a přijali také nabídku účinkovat v muzikálu "Beatles" na bratislavské Nové scéně. Ze ztvárňováním slavné liverpoolské skupiny mají The Backwards ovšem daleko větší zkušenosti. Před třemi lety totiž účinkovali v pražské hudební revue ‘Brouci - Evangelium podle Beatles’ a vloni také na scéně ostravského Národního divadla v tanečním projektu Beatles. Kromě toho The Backwards velmi často koncertují v České a Slovenské republice, ale vyjíždějí i na zahraniční turné. Dělali také předkapelu české bigbeatové legendě Olympic při jejich turné na oslavu čtyřiceti let existence.

  Mnohá vystoupení této formace jsou nám známa i z televizních obrazovek, kde se v hudebně – zábavných pořadech všech našich televizí objevují stále častěji. Skupina hraje na originálních hudebních nástrojích ze šedesátých let. Zvuk, který diváci slyší, je tedy téměř autentický, jak na koncertech "Beatles". Dalibor Štroncer (kytara, zpěv), Miroslav Džunko (basová kytara), František Suchanský (kytara) a Daniel Škorvaga (bicí) mají na repertoáru zhruba sedm desítek písní Beatles ze všech jejich řadových alb, a hrají dokonce i songy vydané až na Beatles antalogy. Začátek blanenského koncertu je v sedm hodin večer. Vstupenky můžete zakoupit i v předprodeji v Informační kanceláři Blanka. Více o této skupině naleznete na jejich stránkách.

The Backwards

publikováno: 7.10.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vranovská přehrada nabízí nezapomenutelnou dovolenou, proto si vyberte to nejlepší ubytování na Vranovské přehradě. Pro klidné spaní vám nabízíme zdravotní matrace.