{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Brněnský masakr zubařskou vrtačkou

  Tak jsem si tento týden říkal, že je nejvyšší čas vyrazit ke svému zubaři. Není to zrovna člověk, kterého bych musel s radostí vyhledávat, ale moje zuby se mnou nesouhlasí. Navíc kvílení zubařské vrtačky je nejen pro mě krajně nepříjemným zvukem, vyvolávajícím nutkání k panickému úprku. No vše ale nelze do nekonečna odvolávat. Chtě nechtě jsem se začal na tento drastický proces připravovat.

  Prohlédnout archiv vtipů a ptákovin je základním kamenem příprav. A již po chvilce mé oko zahlédlo to "pravé ořechové" - povedené filmové dílko ideálně se hodící k nastavajícímu procesu - "Brněnský masakr zubařskou vrtačkou".

  Tento komediální thriller není jako většina českých amatérských filmových pokusů, které se nehodí ani do hororového "Natoč to". Tohle je opravdu jiný kafe - velmi kvalitně provedené a navíc s trochou nadsázky odbourávající veškeré zábrany k návštěvě zubní ordinace. Teď již hrdě prohlašuji - zubaře se nebojím. Dokonce si dovolím tvrdit, že pokud by tam byla i tak pěkná dlouhovlasá sestřička, tak jsem u něj každý den:-)).

  Takže pokud jste na tom se zubaři stejně jako já před návštěvou ordinace, doporučuji toto dílko shlédnout. A pak jen "hurá na zubaře"!

Napsali
"Brutální výplod zvrácené autorovy duše zavede diváky do zubařské ordinace. Dílo odhaluje skutečné praktiky některých členů stomatologické komory s nimiž se můžete setkat i Vy." Autor díla

"Svěží sonda do stomatologických ordinací." J. Řehan

"Další maniakální počin fanatického filmaře Michala Hrabího. V civilně laděném snímku ze života poodkrývá nejtemnější zákoutí lidské bolesti a strachu. Komediální thriller při kterém vás budou bolet zuby." J. Tesařík

Ocenění
4. Filmový festival FI MUNI, Brno - 1. místo v Divácké anketě

Obsazení
Režie: Michal Hrabí, hrají: Martin Hložek, Zděněk Schenk, Jiří Wazzu Vaculný a další, hudba: Gipsy of Syndrom Snopp, Luděk Luisifer Horáček, Marek Detko, Downbelow.

Stážení
Dílko si můžete prohlédnout na stránkách tvůrců nebo přímo stáhnout ze serveru Slunečnice. (kodek XviD, 68 MB)

Brněnský masakr zubařskou vrtačkou
Brněnský masakr zubařskou vrtačkou
Brněnský masakr zubařskou vrtačkou
Brněnský masakr zubařskou vrtačkou
Brněnský masakr zubařskou vrtačkou


publikováno: 25.9.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Firma STRÖER se specializuje na čištění kanalizace frézovací technikou a tlakovými vozy. Vozy značky Subaru jsou pravou volbou ke koupi vašeho nového automobilu.