{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Olympia Blansko v baráži poprvé prohrála

Olympia Blansko- Skokani Olomouc 13:2, 2:12

První vzájemné utkání mezi prvním a druhým celkem barážové tabulky se konalo v Blansku na Strawberry field od 19.00 hod. pod divácky atraktivním umělým osvětlením a také to na návštěvnosti bylo znát. Diváků přišlo poměrně hodně i přes chladné počasí a mohli vidět ze strany Olympie Blansko výtečný a zejména útočný baseball. Blanenským hráčům se podařilo několik dobrých a tvrdých odpalů a dokázali v důležitých okamžicích skórovat, takže se chvíli po začátku oddálili bodově od soupeře. Vynikající výkon předvedla obrana domácích, které se podařilo několikrát zahrát těžké a důležité auty na metách. Pochvalu zaslouží i nadhazovači Olympie, kteří drželi dobře a hlavně s kovovými pálkami pálící hráče Skokanů Olomouc.

Druhé vzájemné střetnutí jakoby bylo opakem toho prvního a to jak ve skóre, tak i herním projevu. Na blanenských hráčích jakoby bylo vidět uspokojení z prvního vítězství a chyběla ta pověstná touha a hlad po vítězství. Zato Skokani se před domácím početným publikem a na svém novém baseballovém hřišti předvedli v dobrém světle a kromě dobrého a agresivního útoku se ukázali i několika dobrými a občas šťastnými zákroky v obraně. Štěstí ale ke hře samozřejmě patří a domácí publikum se mohlo radovat z velmi cenného vítězství. Před blanenskými baseballisty je teď náročný víkend, kdy se střetnou s třetím celkem v pořadí barážové tabulky, týmem Orlice Choceň, který si brousí drápy na postup do extraligy. Takže Olympia Blansko musí skvělou hrou potvrdit svoji formu a bezproblémový průběh baráže.

Jste tedy zváni na Strawberry Field v Blansku v sobotu 25.9. od 19.00 pod umělé osvětlení a v neděli 26.9. od 11.00 na baseballová utkání.

Jaroslav Krejčíř, head coach Olympie Blansko:
"V prvním zápase se nám po dobré pálce a vynikající obraně podařilo zaslouženě zvítězit a kromě hráčů patří mé poděkování i vynikajícímu blanenskému publiku. Zato mě moc mrzí a musím se na hráče zlobit kvůli druhému zápasu v Olomouci. Hráči nepředvedli zdaleka to co umí a chyběla jim vůle po vítězství. Také jsme udělali několik chyb, které by se stávat neměli a které nás zčásti stáli vítězství. Teď musíme především co nejlépe připravit na další zápasy."

V mládežnických soutěžích, ve kterých má Olympia Blansko široké a kvalitní zastoupení se vše pomalu schyluje do finále. Žáci Olympie Blansko dokázali po vítězství nad pražským celkem postoupit na Mistrovství republiky. To se koná již tento víkend v Ostravě, tak jim držme palce. Mladší kadeti mají před sebou v úterý 28.9. od 14.00 na Písečné v Blansku utkání o postup na Mistrovství republiky. Stejně tak Starší kadeti budou zajíždět až do Frýdku-Místku aby se poprali o účast na turnaji o mistra republiky. No a nakonec juniorům Olympie Blansko se podařilo zvítězit v utkání o postup do juniorské extraligy.

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 24.9.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.