{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Streetballový turnaj Street4street

Basketbalové hřiště ZŠ Dvorská ožije v neděli 12. streetballovým turnajem STREET4STREET! Turnaj funguje z iniciativy mladých hráčů streetballu a má sloužit právě jim. Většina účastníků není nikde organizována a preferuje pouliční, venkovní modifikaci basketbalu. Proto STREET4STREET, tedy ulice pro ulici.

Finančně je S4S podporován místním klubem PVC (garant mladší kategorie), protože právě sport znamená značnou prevenci sociálně-patologických jevů (konzumace alkoholu či jiných omamných látek během konání turnaje je přísně zakázána). Cílem je zajištění fair-play systému a nadřazení radosti ze hry nad nutností vítězství, prožitku nad výkonem. S4S není výdělečnou akcí.

Poslední květnové klání dopadlo v nejprestižnější kategorii nejlépe pro družstvo "Salát z čerstvé zeleniny", které mělo ve svém středu Jana Kozla, hráče druholigového blanenského mužstva. Ve finále jim podlehla dobře sehraná parta z blanenského "C týmu ... celý článek

Soutěžit se i tentokrát bude ve dvou kategoriích. Startovné bude 100 kč/tým (3-4 hráči). Zápis jednotlivých týmů bude od 12:00 - 13:00, hrát se začne od 13:00. systém hry se ustanoví dle počtu teamů na místě (každý hraje min 3 zápasy).

Chybět opět nebude široká škála doprovodných soutěží („3“, smečař, dalekostřelec), volnočasových aktivit pro hráče i diváky (fotbálek, hackies, frisbie, diabolo - vše zdarma), music a občerstvení (voda + sirupy zdarma, hot dog za 8,- Kč).

Více informací k turnaji S4S

STREET4STREET STREET4STREET STREET4STREET

publikováno: 23.9.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.