{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Orel pořádal florbalový turnaj

O víkendu 11. září pořádala v Blansku organizace Orel Župní orelský florbalový turnaj. Družstva mladších a starších žáků se zde utkala systémém každý s každým. V kategorii starších žáků spolu sehrála zápasy družstva: Blanska, Boskovic, Bořitova, Olešnice a Vísek, v mladších žácích družstva Blanska, Boskovic, Bořitova a Olešnice.

Nadšení a elán mladých hráčů dávali soubojům zdravý náboj. Pohlednému florbalu nechyběli ani diváci fandící mladým talentům, kteří také přispěli ke skvělé atmosféře turnaje. Blanenské týmy skončily v kategorii starších žáků na druhém místě, v kategorii mladších žáků pak na místě čtvrtém.

Výsledky kategorie starších žáků

1. Boskovice
2. Blansko
3. Vísky
4. Olešnice
5. Bořitov

Výsledky kategorie mladších žáků

1. Boskovice
2. Olešnice
3. Bořitov
4. Blansko

Autor: Vítek Balák, Orel Blansko

florbalový turnaj
florbalový turnaj
florbalový turnaj

publikováno: 21.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Užijte si posezení u nás ve vinném sklepě na Jižní Moravě. Budete příjemě překvapeni kvalitou vína a můžete využít i ubytování ve vinném sklepě.Vozy značky Subaru jsou pravou volbou ke koupi vašeho nového automobilu.